Seks İçin Turist Bulma Siteleri 2020

Herkese merhabalar , ingilizce dil desteği olan ve Türkiye’de bulunan veya bir şekilde burada yaşayan yalnız kadınların sıklıkla kullandığı bazı siteleri sizler için derledim. Bu üç site genel olarak en çok kullanılan siteler. İlk ikisinde Türkiye’de bulunan yabancı kadın ve Türk profilleri ağırlıkta fakat üçüncü “Milfopoly” daha çok yaşlı kadınlardan oluşuyor. Yaşlı tercihiniz ise deneyebilirsiniz 🙂

Sitelerde sahte hesaplara izin verilmiyor malesef. Bu sebeple kayıt olurken e-mailinizi yazdıktan sonra gönderilen onay koduna tıklayarak e-mailinizi onaylamanız gerekir. İşlem ücretsizdir. E-mailinizi doğrulamazsanız doğrulanmış profilleri göremezsiniz.

Siteler TheFuckList Lovertop Milfopoly
Logo
Kullanıcı sayısı +750.000 +500.000 +450.000
Temel özellikleri -İngilizce dil desteği sayesinde Türkiye'yi ziyarete gelmiş turistlerin kaçamak için kullandığı sitelerden birisi. -Bu site genelde seks arayan kullanıcıların tercih ettiği bir site. Daha çok normal arkadaşlık arıyorsanız diğer listedeki Lovertop ' u deneyebilirsiniz. -Tamamen ücretsiz -Canlı destek -Sahte profillere karşı koruma. Özellikle kadın profiller için selfie doğrulaması isteniyor -İngilizce dil desteği ve tüm bölgelerden kullanıcılar. -Daha çok uzun soluklu arkadaşlıklar ve sevgililik için tercih edilen bir site. -Tamamen ücretsiz -Canlı destek -Sahte profillere karşı koruma. -İngilizce dil desteği. -Tamamen ücretsiz -Destek kısmı çok iyi çalışıyor. Mağduriyet yaşamıyorsunuz -Sahte profillere karşı koruma. -Adından da anlaşılacağı gibi daha çok yaşlı kadınların tercih ettiği bir site. Yani dul odaklı bir site diyebiliriz.
Ücretsiz kullanım
Güvenli mi ?
Sahte profillere karşı koruma
Adres bulabilme , konum paylaşımı
Editörün Seçimi
Siteyi Ziyaret Et SİTEYE GİT SİTEYE GİT SİTEYE GİT